Koncert NoSaints

Zapraszamy na koncert No Saints do Zatoki Sztuki!

Niezwykle energiczny koncert już 18 lutego w Zatoce Sztuki. Trójmiejski Chór Gospel – No Saints wystąpi dla Was z nowym repertuarem. Na koncercie nie zabraknie gospelowych songów, znanych coverów jak i utworów autorskich.

Bilety do kupienia w recepcji Zatoki Sztuki.
Rezerwacja +48 661 600 017
Bilet Normalny: 25 zł
Bilet Ulgowy: 15 zł / uczeń, student, emeryt /

Chór No Saints to nowa i świeża inicjatywa muzycznych pasjonatów w Trójmieście. Narodził się zupełnie spontanicznie i jak to często bywa w takich sytuacjach przerodził się w żywą, aktywną i pełną radości grupę ludzi kochających śpiewać.
Pomysł na zespół rozkwitł w niezwykłej, charyzmatycznej, przepełnionej miłością do muzyki i bezsprzecznie lekko szalonej dyrygentki Karoliny Adamiak-Pruś. Ogromna pasja mieszcząca się w tej niewielkiej osóbce doprowadziła do tego, że osoby uczestniczące w próbach wpadają jak śliwka w kompot i niezaprzeczalnie zarażają się siłą muzyki gospel. Tam rodzi się ogień uwalniany na koncertach.

Co z pewnością dodaje nam niezwykłości to fakt, że w skład naszej grupy wchodzą zawodowi wokaliści jak i absolutni amatorzy. Większość to studenci lub absolwenci Akademii Muzycznej w Gdańsku. Ludzie z taką samą pasją i miłością do muzyki jak Karolina. W to grono wmieszana jest garstka amatorów, którzy od swoich zawodowych kolegów czerpie inspirację i naukę. Samemu dodając swój zapał i nieoszlifowany jeszcze talent. Razem tworzy to mieszankę wybuchową i ogromną radość śpiewu i wspólnego działania.

Dlaczego właśnie gospel? Wszyscy wierzymy, że nie ma lepszego wyrazu miłości niż właśnie poprzez śpiew. Na nasz repertuar składa się wszystko to, co tak na prawdę chcemy wypowiedzieć. W naszych szeregach znajdują się wokaliści o znacznych, pomimo młodego wieku, osiągnięciach na polskiej scenie muzycznej. Laureaci festiwali i konkursów muzycznych. Artyści z własnym dobytkiem muzycznym, utalentowani twórcy, którzy z chęcią piszą teksty i tworzą muzykę na potrzeby No Saints.
Przede wszystkim chcemy podzielić się ze wszystkimi naszą pasją i energią. Posłuchajcie, zaśpiewajcie z nami, cieszcie się słowem i dzielcie się szczęściem, które do Was wysyłamy.

Chór ma już na swoim koncie pierwsze sukcesy takie jak I miejsce w kategorii chóró rozrywkowych na Festiwalu Music Everywhere w Gdańsku.
W grudniu 2016 roku na rynku muzycznym ukazał się świąteczny album Ten Jeden Dzień. Piosenki z tej płyty możnabyło posłuchać w przedświątecznym czasie w Radiu Gdańsk.

– Skład chóru :
Karolina Adamiak-Pruś / dyrygent
Kinga Pruś / sopran
Julia Kardas / sopran
Anastazja Roskacz / sopran
Gabriela Janusz-Zięba / sopran
Krystyna Gedzik / sopran
Monika Gadek / alt
Joanna Sętkowska / alt
Małgorzata Libera / alt
Katarzyna Laszkowska / alt
Sara Kaczmarek / alt
Marta Łapińska-Kołdun / alt
Agnieszka Brenzak / alt
Adele Matsili / alt
Krzysztof Kaczmarek / tenor
Łukasz Zięba / tenor
Łukasz Reks / tenor

– Zespół w składzie:
Arek Krawiel / instrumenty klawiszowe
Paul Rutschka / gitara basowa
Grzegorz Lewandowski / perkusja

Opublikowany w info