INFO

NO SAINTS to Trójmiejski chór założony w 2014 roku. Powstał zupełnie spontanicznie i jak to często bywa w takich sytuacjach przerodził się w żywą, aktywną i pełną radości grupę ludzi kochających śpiewać. 

Pomysł na zespół rozkwitł w głowie niezwykłej, charyzmatycznej i przepełnionej miłością do muzyki dyrygentki Karoliny Adamiak-Pruś. Ogromna pasja mieszcząca się w tej niewielkiej osóbce zaraża  pozostałą część zespołu, dzięki czemu NO SAINTS to coś więcej niż zespół, to rodzina.  

Ich rzetelne próby przełożyły się na udział w wielu koncertach organizowanych na terenie Trójmiasta i kraju, m.in. koncert z cyklu „Jazz i piosenka” w Oliwskim Ratuszu Kultury w Gdańsku, koncert dla Jana Pawła II organizowany we współpracy z GAK w Gdańsku, jak również występy gościnne podczas festiwalu Sopot Hit Festiwal u boku zespołu Ira i festiwalu Męskie Granie wraz z Ralphem Kamińskim.

Muzykę zespołu można zaliczyć najprościej do nurtu gospel, to właśnie ta muzyka była inspiracją do jego założenia, ale w autorskiej twórczości czerpie on również z jazzu, soulu, muzyki pop. Repertuar zespołu opiera się na autorskich kompozycjach chórzystów, a także coverach amerykańskiej muzyki gospel. 

W grudniu 2016 roku wydali pierwszą płytę z kolędami i piosenkami świątecznymi „Ten jeden dzień” nakładem BCD Records.